środa, 3 października 2012

Happy Birthday My Little Boy !!

Roczek, roczek i  po roczku... :)  Impreza udana w 100% Goście dopisali, wyglądali na zadowolonych a dla mnie była okazja do małej zmiany wyglądu i zakupu upragnionych czerwonych szpilek :) nawet pogoda dopisała, nie było ani gorąco ani zimno.. w sam raz na moją nieco "letnią" kreację a i Piotrusia nie trzeba było niepotrzebnie drażnić kurtką i czapką - w końcu to było jego święto :)
Ponieważ maluch nie miał "typowych" chrzcin postanowiliśmy zamówić też mszę w kościele, w którym Piotruś zachowywał się całkiem grzecznie jak na swoje możliwości ;) chyba nawet był lekko przestraszony głośnego śpiewu Pani organistki. Najbardziej podobały mu się zapalone świece i kropienie wodą przez księdza. Szybkie pół godzinki, pamiątkowe zdjęcie i mogliśmy ruszać na salę.
Imprezka odbyła się w restauracji "Parkowa" w Trzebini-Sierszy, pięknie przystrojona sala (prawie jak na wesele ;)) mnóstwo baloników i honorowe miejsce dla Piotrusia wywoływało uśmiech  na buziach gości :) Maluch na początku był trochę onieśmielony i oszołomiony ilością osób składających mu życzenia ale bardzo szybko spodobało mu się bycie w centrum uwagi. Sala sporych rozmiarów dzięki czemu dzieciaczki mogły szaleć bez obaw pod okiem rodziców.
Pyszne jedzonko i super zabawa. Solenizant oczywiście padł wcześniej ale i tak później niż zwykle bo koło 22:00 a później nie przeszkadzały mu nawet głośne okrzyki kuzynostwa czy śmiech rozbawionych gości ;). Cała uroczystość zakończyła się blisko godziny 0:00 a zamykającym drzwi był oczywiście Piotruś, który po godz 23:30 przebudził się wyspany i pełen energii na dalszą zabawę. Na szczęście w długiej drodze do domu usnął jak aniołek i spał (odziwo) aż do rana. Korzystając z okazji chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy zaszczycili nas swoją obecnością za super zabawę i piękne prezenty! :). A to kilka zdjątek...

Z dziadkiem i pradziadkiem :)))))))

Pyszny torcik od Pani Hani... Mniam! :))))))))))) Dziękujemy!!


Sto lat! Sto lat!... :D

:**
:)))))
Mały Obroczek :))))))))))

Z ciocią i wujkiem

1 komentarz:

  1. Czyżby syn do mamy podobny? Czy mnie oko myli? :)
    Najlepszości na następne lata:)

    OdpowiedzUsuń

Tak szybko rosnę!

 Baby Birthday Ticker Ticker
Bardzo dziękuję za każdy pozostawiony komentarz :))
Pozdrawiam
Ula :)